Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0