Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0