Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
SawRated ★ 0.5
ThorRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5