Movies
Ratings
42
The Parent TrapRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0