Movies
Ratings
365
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 0.5
Wall to WallRated ★ 0.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 4.5
Colors of Evil: RedRated ★ 3.5
UnfaithfulRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Don't Buy the SellerRated ★ 0.5