Movies
Ratings
135
UnbowedRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 2.5
Venus TalkRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0