Movies
Ratings
1089
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.0
FaustRated ★ 4.0
The Turin HorseRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5