Titles you rated
AnnihilationRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 5.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5