Movies
Ratings
487
HerRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5