Titles you rated
Another ChildRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 4.0
FlowRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
After YangRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The SinRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 2.5
PapermanRated ★ 4.5
Pom PokoRated ★ 3.5