Series
Ratings
21
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
The Fresh Prince of Bel-AirRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 1.5
SupernaturalRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5