Movies
Ratings
764
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
TrainwreckRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
The MegRated ★ 1.5
Miss Congeniality 2: Armed and FabulousRated ★ 3.0
CatwomanRated ★ 2.5