Movies
Ratings
50
Finding NemoRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0