Titles you rated
 White ChicksRated ★ 3.5 White ChicksRated ★ 3.5
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
 A Tale of Two SistersRated ★ 4.5 A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
 Hide and SeekRated ★ 4.0 Hide and SeekRated ★ 4.0
 The PianistRated ★ 5.0 The PianistRated ★ 5.0
 Life of PiRated ★ 5.0 Life of PiRated ★ 5.0
 HelplessRated ★ 4.5 HelplessRated ★ 4.5
 Step UpRated ★ 4.0 Step UpRated ★ 4.0
 In TimeRated ★ 5.0 In TimeRated ★ 5.0
 BlindRated ★ 4.0 BlindRated ★ 4.0
 Love FictionRated ★ 4.0 Love FictionRated ★ 4.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 5.0 The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
 FrozenRated ★ 4.0 FrozenRated ★ 4.0
 SunnyRated ★ 4.5 SunnyRated ★ 4.5
 Tidal WaveRated ★ 4.0 Tidal WaveRated ★ 4.0
 Spirited AwayRated ★ 4.5 Spirited AwayRated ★ 4.5
 MossRated ★ 4.0 MossRated ★ 4.0
 Taken 2Rated ★ 5.0 Taken 2Rated ★ 5.0