Movies
Ratings
31
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5