Movies
Ratings
96
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 1.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0