Movies
Ratings
922
UsRated ★ 3.5
JunoRated ★ 2.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 2.5
PandorumRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0