Series
Ratings
21
The BlacklistRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0