Titles you rated
The BeguiledRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Louder Than BombsRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 2.0