Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Chihayafuru 3Rated ★ 4.0
Chihayafuru 2Rated ★ 4.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
ChihayafuruRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0