Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 4.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0