Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5