Movies
Ratings
321
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
OctopussyRated ★ 3.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0