Series
Ratings
43
Sand Land: The SeriesRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 2.5
The Daily Life of the Immortal KingRated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 4.5
Rilakkuma and KaoruRated ★ 4.0
Gangsta.Rated ★ 2.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
Fire Force Season 2Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 2.0