Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5