Movies
Ratings
503
Another Cinderella StoryRated ★ 1.0
After.LifeRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 5.0
A Wonderful MomentRated ★ 3.5
The HostRated ★ 1.5
My SonRated ★ 3.5
The RiteRated ★ 2.5
The CellRated ★ 3.0
1 Litre of TearsRated ★ 3.0