Movies
Ratings
100
OldboyRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 1.0
InsidiousRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Like a VirginRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 1.5
The Taste of MoneyRated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.0