Series
Ratings
22
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0