Titles you rated
Super Size MeRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Samaritan GirlRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 1.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
A Royal AffairRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 1.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0