Movies
Ratings
105
Pacific RimRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
LockoutRated ★ 2.5
Man on a LedgeRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0