Movies
Ratings
172
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 3.0
4 Months, 3 Weeks and 2 DaysRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 2.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 1.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5