Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
가디언즈 오브 툰드라Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
JirisanRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0