Movies
Ratings
157
The PiratesRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0