Series
Ratings
65
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0