Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 2.0- Rurouni Kenshin: Kyoto DisturbanceRated ★ 3.5
Rurouni KenshinRated ★ 2.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.5