Movies
Ratings
302
The Light Shines Only ThereRated ★ 3.5
MadeleineRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The ReboundRated ★ 3.0
Library WarsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Never Let Me GoRated ★ 4.5
The Sea InsideRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.5
An Inconvenient TruthRated ★ 3.0
CarmenRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
Closed NoteRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 2.5
SolarisRated ★ 3.5
Akko's SecretRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
Goya's GhostsRated ★ 4.0
Escaflowne: The MovieRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 3.5