Titles you rated
The MatchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
GreenlandRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0