Movies
Ratings
560
Sleeping with Other PeopleRated ★ 2.5
Escape from PretoriaRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Baseball GirlRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
AmyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5