Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 1.5
I Am SoloRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 1.0
The BequeathedRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 0.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 0.5
BloodhoundsRated ★ 2.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0