Movies
Ratings
281
A Fortunate ManRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 1.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 2.5
PatersonRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 2.5
BrooklynRated ★ 4.0
Hillbilly ElegyRated ★ 4.0
Love at First SightRated ★ 3.0