Movies
Ratings
1195
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 3.0
22 Jump StreetRated ★ 2.5
Team ThorRated ★ 2.5
StargateRated ★ 3.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5