Movies
Ratings
350
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0