Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 4.5- Doraemon the Movie: Nobita's Secret Gadget MuseumRated ★ 3.0
Asterix & Obelix Take on CaesarRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
DuelistRated ★ 3.0
Project ARated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Inspector GadgetRated ★ 3.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 3.0
The OneRated ★ 3.0
The Fourth KindRated ★ 2.0
ControllerRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0