Titles you rated
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
GiantRated ★ 2.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 2.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 1.0
Hur JunRated ★ 2.0
Man from the EquatorRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 1.0
City HallRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 1.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 1.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
MotherRated ★ 2.0