Movies
Ratings
174
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
BeethovenRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5