Titles you rated
The Tomorrow WarRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The 6th DayRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5- Highway FamilyRated ★ 4.0
The Wandering Earth ⅡRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0