Movies
Ratings
99
WonderRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.0
Yellow ElephantRated ★ 3.5
Shadow DancerRated ★ 4.0
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 4.5