Movies
Ratings
684
OutbreakRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 1.5
The AnimatrixRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 1.0