Movies
Ratings
121
Shakespeare in LoveRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 1.5
The Taste of MoneyRated ★ 0.5
He Was CoolRated ★ 0.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 2.5
Nim's IslandRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 1.5
JawsRated ★ 1.5
Nanny McPheeRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 1.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
StokerRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 0.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0