Titles you rated
Ip Man 2Rated ★ 2.5
Bee MovieRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 2.0